My Health Partner Logo
Я тренуюсь

Вправи для боротьби з депресією

Через депресію ви можете почуватися мляво і закинути тренування. Однак регулярні фізичні вправи ефективно поліпшують настрій та здатні значно зменшити симптоми депресії. Якщо з тих пір, як ви займалися, пройшло багато часу, слід поступово повертатися до попередньої активності.

Заняття, які можуть допомогти боротися з депресією


Йога


Йога має переваги для покращення гнучкості та збільшення сили. Також вона може відволікати від негативних думок.


Тай-чі


Повільні, м’які рухи цієї східної школи вправ допоможуть вам позбутися депресії. Той факт, що заняття із тай-чі часто проводять у групах, додає соціального компоненту, що подобається багатьом людям із депресією.


Ходьба


Прогулянки пішки – це найпростіший спосіб змінити малорухомий спосіб життя на активніший. Депресія часто залишає вас на самоті з негативними думками. Замість цього візьміть куртку, вийдіть на вулицю і прогуляйтеся на свіжому повітрі. Зателефонуйте другові, щоб той склав вам компанію.


Заходи на свіжому повітрі


Садівництво, гра у м’яч із дітьми чи онуками та прибирання снігу – все це допоможе вам вийти із дому і, що важливіше, провітрити голову. Вплив сонця також може стимулювати рівень серотоніну, завдяки чому ви почуватиметеся щасливішими.


Біг


Біг викликає викид ендорфінів у мозок, що діють як природний морфін, створюючи відчуття радості та добробуту. Біг може бути дуже ефективним засобом для боротьби із поганим настроєм.


Важка атлетика
Чи не чудово бачити, як ваше тіло стає здоровим і красивим? Починайте повільно і за потреби проконсультуйтеся з особистим тренером.

Депресія часто з’являється у зимові місяці. Натисніть нижче, щоб ознайомитися детальніше, якою може бути ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ ВЗИМКУ