My Health Partner Logo

Про сайт Простір Мого Здоров’я

Наша місія

Наша місія

Допомога та підтримка пацієнта щодня в лікуванні його / її хронічного захворювання через надання інформації про патологію, скерування у щоденній активності та здоровому харчуванні задля зниження ризику серцево-судинних подій.

Наша сутність

Наша сутність

Серв'є ставить пацієнта в основу своєї діяльності. Створення інноваційних інструментів, які допоможуть пацієнтам покращити своє життя, є нашим ключовим завданням.

Наші зобов'язання

Наші зобов'язання

Надання персоналізованого, валідованого вмісту, який постійно оновлюється, для пацієнтів з численними серцево-судинними ризиками, щоб мати здоровіше життя.

Чому саме Простір Мого Здоров’я

За оцінками, 17,9 мільйона людей померли від серцево-судинних захворювань (ССЗ) у 2016 році, що становить 31% усіх смертей.Оскільки більшість ССЗ можна запобігти, люди з CCЗ або з високим серцево-судинним ризиком (через наявність одного або декількох факторів ризику, таких як гіпертонія, діабет та інші), потребують інформації про свій стан, - надійної та валідної , що динамічно оновлюється, з персоналізованими порадами відповідно до захворювань та інтересів.

Cайт Простір Мого Здоров’я дає можливість підбору специфічної інформації саме для вас у відповідності до вашого стану чи захворювання, які були позначені вами під час першого відвідування сайту (вік, спосіб життя, стани, тощо). Особисті дані не записуються, разом з тим, частина вмісту сайту буде автоматично налаштована відповідно до ваших відповідей

Про Серв'є

Заснована для задоволення потреб охорони здоров’я, Серв'є є глобальною фармацевтичною Групою, керованою Фондом, який прагне створювати соціально значущі рішення як для пацієнтів, так і для сталого розвитку світу. Завдяки своїй унікальній моделі управління, може повністю слугувати своєму покликанню з довгостроковим баченням: прагнути прискорити терапевтичні інновації на користь пацієнтів. Як світовий лідер в кардіології, Серв'є має амбітні цілі, які полягають в тому, щоб стати відомим та інноваційним гравцем в онкології, орієнтуючись на онкопатологію, що важко піддається лікуванню. Саме тому Група інвестує понад 50% свого доходу в дослідження та розробки таргетної терапії та інноваційних методів лікування в онкології. Неврологія та імунозапальні захворювання є основою постійного росту. В цих областях Серв’є орієнтована на обмежену кількість захворювань, при яких точне профілювання пацієнтів дає можливість запропонувати цільову терапевтичну відповідь за допомогою влучних медичних рішень.
Щоб забезпечити доступ до якісного догляду за нижчою ціною, Група також пропонує ряд якісних генеричних препаратів для лікування широкого кола патологій. У всіх цих напрямках, Група включає голос пацієнта на кожному етапі життєвого циклу лікарського засобу.