My Health Partner Logo
Я відпочиваю та розслабляюсь

7 продуктів, які зменшують стрес

Багато занять, таких як йога, прослуховування музики або дихальні вправи, допомагають впоратися зі стресом. А можливо, ви ще не знаєте, що деякі продукти також здатні зменшити тривогу. Ось кілька прикладів продуктів, які допоможуть вам боротися зі стресом!

  1. Темний шоколад: Деякі дослідження показали, що темний шоколад може знижувати рівень кортизолу – гормону стресу, тоді як антиоксиданти, які містяться в какао, здатні розслабляти стінки судин. Також важливим є те, що темний шоколад містить унікальну природну речовину, що може викликати ті самі відчуття, як тоді, коли ви закохуєтесь. Для досягнення кращого ефекту вибирайте шоколад, що містить не менш ніж 70 % какао.
  2. Лосось: Жирні кислоти омега-3, які містяться в лососі, здатні нейтралізувати негативний вплив гормонів стресу.
  3. Чорниця: Ця синя ягода містить антиоксиданти та фітонутрієнти, які можуть допомогти вашому організму краще реагувати на стрес.
  4. Фісташки: Вони містять фітонутрієнти, які мають антиоксидантну дію, що покращує роботу серцево-судинної системи. До того ж сам факт чищення фісташок розслабляє... Тож насолоджуйтесь!
  5. Авокадо: Завдяки цьому фрукту ви відчуєте швидке задоволення та насичення. Насправді авокадо є ідеальним для обіду і допомагає відмовитися від перекусів між основними прийманнями їжі. Уникайте частих, хаотичних перекусів, коли відчуваєте стрес.
  6. Зелені овочі: Такі овочі, як шпинат, містять фолієву кислоту, що виробляє дофамін. Це нейрохімікат, що викликає задоволення та допомагає зберігати спокій.
  7. Насіння: Це чудове джерело магнію. Цей мінерал дуже важливий для організму і може допомогти регулювати емоції. Тож коли ви відчуваєте дратівливість або стрес, з’їжте трохи насіння, підвищте рівень магнію!