My Health Partner Logo
Я відпочиваю та розслабляюсь

Розслаблення в сауні

Є багато способів розслабитися, наприклад, за смачною вечерею, слухаючи приємну музику або роздивляючись красиві фото. Але це також можливо завдяки перебувавнню в сауні! Багато років тому сауну винайшли у Фінляндії. Фіни використовують її для зігрівання суворою зимою, а також як засіб для відпочинку протягом усього року. Насправді у Фінляндії понад 5 млн саун на 5 млн мешканців! Отже, які переваги має сауна?

  1. Зняття стресу. Оскільки сауна – це тепле й тихе місце, де вас ніхто не турбуватиме, тут можна легко відпочити після стресового дня. Закрийте двері та зануртеся у світ спокою та миру.
  2. Кращий сон. Коли ви проводите час у сауні, виділяються ендорфіни і регулюється температура тіла. Це забезпечує глибший та спокійніший сон. Багато людей погоджуються з тим, що чудово сплять після відвідування сауни.
  3. Розслаблення м’язів. Прогрівання допомагає зменшити біль при артриті та м’язовий дискомфорту. Водночас підвищення температури тіла викликає розширення судин і посилення кровообігу, а також допомагає полегшити біль у м’язах. Багато людей, які займаються спортом, розслабляються у сауні після інтенсивного тренування.
  4. Спілкування. Крім вищезазначених переваг, сауна – це ще й чудова можливість побачитися із друзями та познайомитися з новими людьми. У цьому тихому місці ви можете розслабитися під приємні розмови із товаришами.

 

Тож наступного разу замість того, щоб дивитися телевізор удома, зателефонуйте другові та підіть до сауни!