My Health Partner Logo
Я харчуюсь правильно

Розум і настрій: харчування та найпоширеніші помилки

 

  • Шоколад поліпшує наш настрій.

 

ТАК, ЦЕ – ПРАВДА! Шоколад містить велику кількість магнію, який допомагає впоратися зі стресом. Якщо ви любите шоколад, то отримуватимете справжнє задоволення, куштуючи його, адже він стимулює виділення в мозку ендорфінів, що покращують наш емоційний стан. Споживаючи шоколад у помірній кількості, ви можете насолоджуватися «шоколадною перервою» без відчуття провини, що їсте солодке.

 

  • «ЗДОРОВИЙ» означає несумісний зі «СМАЧНО»?


А от і ні! Це вельми поширена помилкова думка. Адже їжа може бути корисною і смачною одночасно! Цього можна досягти за допомогою багатьох способів. Трави та спеції – ваші природні союзники! Потрібно лише вийти із зони комфорту та спробувати нові смаки та аромати. Ви можете бути здивовані тим, що відкриєте для себе. Не соромтеся включати те, що вам подобається, у раціон: адже дуже важливо відчувати задоволення від їжі.

  • Відчуваєте провину, якщо ТІШИТЕ СЕБЕ СМАЧНИМИ СТРАВАМИ?


Контролювати те, що ви їсте – цілком нормально, але пам’ятайте, що куштувати страви треба із задоволенням. Зберігаючи збалансовану та різноманітну дієту, ви можете: їсти, що забажаєте (в помірній кількості), час від часу тішити себе чимось смачненьким і не відчувати провини. Головне – дотримуватися «золотої середини»!