My Health Partner Logo
Я відпочиваю та розслабляюсь

Як розслаблятися за допомогою свічок?

Коли ми говоримо про свічки, на думку одразу ж спадає святковий торт на день народження або романтична вечеря. Однак свічки здатні на більше! Найкращий час, щоб насолодитися красою приємного світла, – на самоті в момент повного розслаблення.


У всьому світі свічки використовують під час релігійних та духовних подій. Вважається, що їх свічення може доторкнутися до самої душі. Також свічки допомагають заспокоїтися та зменшити тривожність. Тож навіщо чекати? Зробіть свічки частиною свого життя!

 

Як можна максимально використовувати свічки? По-перше, потрібно правильно їх обрати.

  • Які ж краще? Свічки із сої або бджолиного воску, адже парафінові можуть бути шкідливими для здоров’я при частому використання. Свічки із сої та бджолиного воску біологічно розкладаються та нетоксичні.
  • Що стосується кольору, варіантів безліч, але якщо ви хочете розслабитися, краще віддавати перевагу нейтральним відтінкам, як-то пастельні, ніжно-рожеві або білі.
  • А як щодо запаху? Приємний запах – це чудово. Однак слід уникати штучно ароматизованих свічок. Краще обрати свічки, просочені натуральною ефірною олією.


Коли та де краще ставити свічки? 

  • Вранці чи ввечері. Оберіть гарне місце у своєму домі, де зручно сидіти, та запаліть свічки. Сидячи, зосередьтеся на полум’ї та подумайте про його красу. Повільно дихайте носом.
  • Можна запалити свічку на своєму столі. Робіть короткі перерви, щоб подивитися на полум’я та розслабитися.
  • У ванній кімнаті. Можна замість читання книги запалити свічки та релаксувати.
    Як бачите, силу свічок можна використовувати за багатьох обставин. Тож, мерщій, запалюйте свічки та розслабляйтеся!