My Health Partner Logo
Я тренуюсь

Як тренуватися під час перегляду телевізора?

Багато хто не усвідомлює, що перегляд телевізора – ідеальний час для тренувань. Просто слід визначитися, що саме робити. Ось 10 прикладів, як перегляд улюбленого фільму може зміцнити ваше здоров’я.

  • Поставте тренажер перед телевізором. Якщо у вас є бігова доріжка, яка виконує функцію вішалки для одягу, саме час почати використовувати її за призначенням. Але не ставте доріжку на попереднє місце!
  • Прокладіть так званий маршрут кругового тренування перед телевізором. Якщо ваша вітальня досить велика, ви можете встановити «станції», на яких ви будете зупинятися для виконання кардіовправ. Ви можете стрибати через скакалку, крокувати на місці або використовувати спортивне обладнання, як-то гантелі чи м’ячі для вправ, для підвищення частоти серцевих скорочень.
  • Використовуйте перерви на рекламу для виконання вправ на час. Подивіться, скільки віджимань ви можете зробити, поки йде реклама. Якщо ви тільки починаєте тренування, почніть із віджимань або присідань під час одного рекламного ролику. Коли вам стане легше виконувати вправи, почніть фіксувати, скільки ви здатні зробити протягом двох, трьох роликів тощо.
  • Робіть випади перед телевізором. Ви можете робити випади на місці або крокуючи по кімнаті. Знову ж таки, цю вправу можна зробити і в перерві між програмами.
  • Виконайте ходьбу на місці, переглядаючи улюблене шоу. Ця вправа не потребує спеціального спорядження, що, відповідно, не надто навантажуватиме ваше тіло.
  • Подивіться, скільки присідань ви здатні зробити. Їх можна виконувати на місці або притулившись до стіни. Після того як ви зігнули ноги і досягли положення сидячи, зафіксуйте, як довго ви можете так утримуватися.
  • Скручування легші, ніж присідання, але вони краще тонізують м’язи живота.
  • Дивіться передачі з тренуваннями по телевізору. Ці шоу стали наразі вельми поширеними, і вам не потрібно виходити на вулицю та купувати дорогі DVD із вправами. Знайдіть тренера, який вам подобається та відповідає індивідуальному рівню підготовки, і дотримуйтесь його вказівок.
  • Змінюйте вправи, які ви робите. Подібно до того, як ви не переглядаєте одні й ті самі програми знов і знов, ви не повинні виконувати однакові вправи, якщо вони здаються вам нудними чи повторюваними. А може вам подобається повторювати вправи? Тоді добре. Однак завдяки зміні тренувань ви найімовірніше виконуватимете їх у довгостроковій перспективі.
  • Для тих, хто вважає, що вищезазначені вправи потребують надто багато клопоту та зусиль, є останній, надзвичайно простий варіант. Його можна зробити з пультом у руці та в улюбленому кріслі чи на дивані. Ця вправа називається «непосида». Коли ви рухаєтеся на місці, як дзиґа, то можете спалити близько 350 калорій на день. Тож будьте непосидою, будьте здорові!