My Health Partner Logo
Я відпочиваю та розслабляюсь

Як тварини допомагають розслабитися?

Якщо у вас є домашня тварина, ви, напевно, вже знаєте, скільки задоволення вони можуть принести. Однак чи відомо вам, що вони також можуть принести вам психічну та емоційну користь? Особливо це стосується собак. Вони здатні зменшувати стрес, тривогу та депресію, а також полегшити самотність!


Більше ніж будь-яка інша тварина, собаки розвинули певну здатність розуміти багато слів людей. Вони також можуть інтерпретувати ваш тон голосу, мову тіла та жести. Крім того, собаки відчувають ваш емоційний стан, а за потреби допоможуть покращити настрій. За даними багатьох досліджень, власники собак рідше відчувають стрес і занепокоєння. Та чому так? Як можна пояснити «суперсилу» домашніх тварин?

 

Розслабте своє тіло

  • Дотики. Домашні тварини, такі як собаки та коти, задовольняють основну потребу людини у дотиках. Погладжування, обійми та торкання домашнього улюбленця допоможуть вам швидко заспокоїтися, якщо ви відчуватимете стрес.
  • Режим. Наявність собаки потребує регулярного режиму годування та фізичних вправ. Важливо організувати розпорядок дня для свого волохатого друга, який підійде і вам!
  • Сенс життя. Домашні тварини можуть допомогти вам знайти сенс і мету у вашому житті. З віком наше життя змінюється: діти виростають, робота вже не займає стільки часу або ж настає пенсійний вік. Наявність домашньої тварини може принести душевний спокій та задоволення.
  • Спілкування. Коли ви виводите собаку на прогулянку, це чудовий привіт запросити друга приєднатися до вас або можливість познайомитися з іншими власниками домашніх тварин.


Крім того, домашні тварини можуть стимулювати вас приділяти більше уваги собі. Вони заохочують грайливість, сміх та фізичні вправи, що можуть збільшити вашу енергію. Тож навіщо чекати? Виберіть домашнього улюбленця вже сьогодні!