My Health Partner Logo
Я тренуюсь

Вправи поза межами тренажерного залу

Не всі вправи обов’язково потрібно робити в тренажерному залі. А чому б і ні? Замість того, щоб купляти щомісяця абонемент та кудись їхати, є вправи, які можна робити де завгодно та коли завгодно. Ви прагнете знизити артеріальний тиск? Ось декілька варіантів занять, які допоможуть вам у цьому.


Ходьба


Ходьба є чудовим варіантом для зміцнення серця. Регулярні прогулянки мають величезну користь для серцево-судинної системи (серця, легень та кровообігу), до того ж це можна робити самостійно або разом із друзями. Ходьба зміцнює стегна, ноги та м’язи попереку. Прогулянка навіть 10 хв на день матиме значення для вашого здоров’я.

Плавання


Ще одна чудова вправа, яка зробить вас підтягнутими та триматиме в тонусі. Плавання у стабільному темпі протягом заняття може сприяти значним результатам щодо зниження ваги.

 

Танці


Ви любите чарльстон? А може макарену? Прийшов час розпочати займатися цією аеробною активністю. Крім того, що вона покращує рівновагу та координацію, ще й піднімає настрій!

 

Біг 


Біг є суттєвим кардіотренуванням, що є фізично виснажливішим, ніж звичайна ходьба.
Ви новачок? Нарощуйте швидкість і час поступово.
Якщо ви страждаєте на серцево-судинне захворювання, обов’язково поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж починати будь-які інтенсивні фізичні вправи.

Насолоджуйтеся приємною їжею до та після занять. У цьому вам допоможуть НАЙКРАЩІ ЇЖА ТА НАПОЇ ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ