My Health Partner Logo
Я тренуюсь

10 вагомих причин почати тренуватися

 

 1. Це зробить вас щасливішими
  Щоб розпочати тренування, вам не обов’язково відвідувати тренажерний зал. Ось декілька БЕЗКОШТОВНИХ ВПРАВ, які ви можете робити вже сьогодні.
 2. Довше життя
  Малорухомий спосіб життя може призвести до погіршення вашого здоров’я. Фізичні вправи насправді збільшують тривалість життя настільки ж, наскільки це робить відмова від куріння!
 3. Менше хвороб
  Дослідження показали, що за належної фізичної активності ймовірність застудитися зменшується. А після тренування ви можете піти до сауни, щоб очистити організм від токсинів!
 4. Краще сексуальне життя
  Підвищена витривалість лише покращить цю важливу частину вашого життя.
 5. Більше енергії
  Якщо ви займатиметеся спортом регулярно, у вас буде більше енергії протягом дня. Тренування в середині дня може дати потужний заряд бадьорості, який дозволить вам почуватися чудово аж до вечора. Навіть швидка ходьба може мати такий ефект.
 6. Кращий сон
  Як відомо, після тренування вдається краще заснути. Бажано виконувати вправи вранці або вдень, оскільки фізична активність занадто близько до сну може спричинити сплески енергії, які заважатимуть спати.
 7. Зниження стресу
  Незалежно від того, чи був у вас напружений день, чи ви нервуєтеся вже кілька місяців поспіль, стрес може стати справжньою проблемою. Експерти стверджують, що фізичні вправи – один із найефективніших способів його подолання. Ендорфіни, які виробляються під час фізичної активності, природним чином борються зі стресом. Окрім того, якщо ви з головою зануритеся у тренування, то відволічетеся від усього, що вас турбує.
 8. Підвищення впевненості
  Регулярні фізичні вправи покращать вашу фігуру, що підвищить впевненість у собі. Новий тренажерний зал чи заняття чимось новим можуть стати чудовим місцем для спілкування, що допоможе вам подолати сором’язливість та знайти нових друзів.
 9. Краща постава
  Регулярні вправи для черевного пресу, спини та деяких інших груп м’язів значно покращать вашу поставу.
 10. Поліпшення пам’яті
  Після тренування ви зазвичай відчуваєте підвищену пильність і здатність чіткіше мислити. Це тому, що ваш мозок отримує збільшений приплив кисню та енергії. Дослідження показали, що регулярні фізичні вправи можуть допомогти вам краще вчитися та сприймати інформацію!

Візьміть до уваги все вищезазначене і підготуйтеся до повного перетворення!